Ewa Ledóchowicz - Lars Muller Publishers
Academic and non-fiction books
Publishers’ Eastern and Central European Representative

Lars Muller Publishers


 

 

dystrybuowane z Grantham Book Services (GBS-TBS)Lars Muller Publishers

Pfingstweidstrasse 6
CH-8005 Zurich
Szwajcaria


tel  41 44 274 37 40
fax 41 44 274 37 41

info@lars-muller.ch
http://www.lars-mueller-publishers.com

Lars Müller Publishers to szwajcarskie wydawnictwo założone w 1983 roku przez Larsa Müllera – z zawodu designera, z zamiłowania bibliofila. Od tego czasu Lars Müller Publishers zdążyło wyrobić sobie markę znaną na całym świecie dzięki dbałości o najwyższą jakość swoich publikacji, tak pod względem edytorskim, jak i wizualnym. W ofercie wydawniczej znaleźć można przede wszystkim tytuły z dziedzin takich jak architektura, design, fotografia, sztuka współczesna i społeczeństwo.

 

 

 

Założyciel wydawnictwa, Lars Müller, jest również światowej sławy grafikiem, obecnie specjalizującym się w identyfikacji wizualnej i designie dla firm. Jest również prezesem międzynarodowego stowarzyszenia artystów i grafików AGI (Alliance Graphique Internationale) oraz członkiem MOTOVUN International Publisher's Group. Niejednokrotnie wykładał też gościnnie na uniwersytetach w Europie oraz w harvardzkiej Graduate School of Design.


Lars Müller słynie z bardzo bliskiej współpracy z autorami, która owocuje tworzeniem dzieł w najwyższej mierze niezależnych i znaczących.

 

 

 

 

Powrót do listy wydawnictw